A = 458 cm
B = 221 cm
C = 118 cm
D = 125 cm
E = 36 cm
Габариты = 38×130×27,5 cm
| Tip | scară |
| Construcție | transformer |
| Înălțime | 221 cm |
| Înălţime de lucru ? | 485 cm |
| Lungimea totală | 458 cm |
| Număr trepte | 4x4 |
| Încărcătura maximă | 100 kg |
| Material | aluminiu |
| Picioruşe antiderapante | da |
| Greutate | 14.1 kg |
| Producător | Cagsan |









