| Tip | pentru mobilier |
| Seria ? | TSDE |
| Grosimea ușii și panoul frontal | 5 mm |
| Numărul de bolţuri rotative | 2 |
| Tip încuietoare | electronic |
| Număr de sertare | 1 |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 250x350x250 mm |
| Dimensiuni interioare (Î xLxA) | 240x340x200 mm |
| Greutate | 11 kg |
| Altele | ecran LCD |
| Producător | Technomax |









