| Tip | pentru mobilier |
| Seria ? | Technosafe Home |
| Grosimea ușii și panoul frontal | 4 mm |
| Numărul de bolţuri rotative | 2 |
| Tip încuietoare | electronic |
| Număr de sertare | 1 |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 200x310x200 mm |
| Dimensiuni interioare (Î xLxA) | 190x300x150 mm |
| Greutate | 7.5 kg |
| Volum | 9.5 l |
| Altele | acoperire cu pudră expodică |
| Producător | Technomax |
| Cod EAN | 8009892051345 |









