| Tip | pentru mobilier |
| Grosimea ușii și panoul frontal | 4 mm |
| Numărul de bolţuri rotative | 2 |
| Tip încuietoare | cu cheie |
| Număr de sertare | 1 |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 250x350x250 mm |
| Dimensiuni interioare (Î xLxA) | 240x340x186 mm |
| Greutate | 10 kg |
| Volum | 17 l |
| Producător | Technomax |
| Cod EAN | 8009892030029 |









