Caracteristici generale
| Alimintare | Priza |
| Putere absorbita | 1200 W |
| Turatia in gol | 11000 rpm |
| Controlul turației | da |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Diametrul de aterizare | 22.2 mm |
| Filetul arborelui | М14 |
| Blocarea arborelui | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Greutatea masinii | 2.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ronix |
Specificațiile și imaginile produsului Polizor unghiular Ronix 3102 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.