Caracteristici generale
| Tip | cablu |
| Interfață stânga | USB Type C |
| Interfață dreapta | USB Type C |
| Lungime cablu | 0.8 m |
| Curent nominal | 1.8 A |
| Culoare | negru |
| Material împletitură | ABS |
| Max. putere de încărcare | 65 W |
| Сompatibilitate | Apple ,
Android |
Alte informații
| Producător | Ugreen |
| Cod EAN | 6957303833894 |
Specificațiile și imaginile produsului Cablu USB Ugreen Type-C to Type-C US501 Black (30389) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.