| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Dimensiuni | 680х450 mm |
| Dimensiuni cuvă | 633х348 mm |
| Adâncime cuvă | 230 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | negru |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 0.8 mm |
| Scurgere preaplin | da |
| Sifon inclus | da |
| Mixer inclus | da |
| Dispenser inclus | da |
| Coș inclus | da |
| Filtru inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 110 mm |
| Inclus în set | dozator de detergent, strecurătoare, robinet de apă filtrată (potabilă), tavă de clătire, tocător, mixer termostatic |
| Producător | Art Flame |









