| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Dimensiuni | 750х460 mm |
| Dimensiuni cuvă | 700х348 mm |
| Adâncime cuvă | 230 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | negru |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 0.8 mm |
| Scurgere preaplin | da |
| Sifon inclus | da |
| Mixer inclus | da |
| Dispenser inclus | da |
| Coș inclus | da |
| Filtru inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 110 mm |
| Inclus în set | Chiuveta include un sistem cu 2 grile pentru spălarea sau uscarea alimentelor și un dozator pentru spălarea vaselor, o mașină de spălat pahare, un tocător de bucătărie, un termostat și iluminat care funcționează din forța fluxului de apă, fără electricita |
| Producător | Art Flame |
| Cod EAN | 5940000026219 |









