| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 580х430 mm |
| Adâncime cuvă | 220 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | inox |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 0.8 mm |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 110 mm |
| Producător | Backer |









