| Tip hota | standard |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 350 m³/h |
| Putere | 80 W |
| Putere iluminare | 1x4 W |
| Tip iluminare | LED |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 59.8x48.3x11 cm |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Backer |









