Caracteristici generale
| Tip | solo |
| Panou comanda | mecanic |
| Capacitate | 20 litri |
| Deschidere usa | lateral |
| Puterea de ieșire a microundelor | 700 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Timer | da |
| Lăţime | 45 cm |
| Înălţimea | 26.5 cm |
| Adâncime | 32.4 см |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Backer |
| Cod EAN | 2009885033149 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor cu microunde Backer MWB 20M 700 WH sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.