Caracteristici generale
| Tip | solo |
| Panou comanda | mecanic |
| Capacitate | 20 litri |
| Diametru platou rotativ | 24.5 cm |
| Deschidere usa | buton |
| Puterea de ieșire a microundelor | 700 W |
| Nivele Putere | 6 |
| Timer | da |
| Oprire automata | da |
| Lăţime | 45.1 cm |
| Înălţimea | 33.5 cm |
| Adâncime | 25.8 см |
| Culoare | negru |
| Greutate | 10 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 10.99 kg |
| Producător | UD |
| Cod EAN | 8594213440002 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor cu microunde UD MM20L-BK sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.