| Diagonală ecran | 50 inch |
| Rezoluţie | (4K) 3840x2160 |
| Tipul de matrice | LED |
| High Dynamic Range (HDR) | 10 |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Contrast | 5000:1 |
| Smart TV | da |
| Tipul sistemului de operare | Google TV |
| Bluetooth | da |
| Wi-Fi | da |
| Telecomanda | da |
| Ieșire pentru căști | da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Ethernet (LAN) | 1 |
| CI | 1 |
| Ieşire sunet | 20 W |
| Asistenți virtuali | Google Assistant |
| Consum de energie | 71 W/h |
| Clasa de eficiență energetică (new) | G |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni montare pe perete VESA | 200×200 mm |
| Dimensiuni fără stativ | 1111x642x90 mm |
| Dimensiuni cu stativ | 1118x704x275 mm |
| Greutate cu stativ | 9.8 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | UD |
| Cod EAN | 8594213440941 |













