| Diagonală ecran | 32 inch |
| Rezoluţie | (HD) 1366x768 |
| Tipul de matrice | ELED |
| High Dynamic Range (HDR) | 10 |
| Luminozitate | 200 cd/m² |
| Contrast | 3000:1 |
| Smart TV | da |
| Tipul sistemului de operare | Android TV |
| Bluetooth | da |
| Wi-Fi | da |
| Telecomanda | da |
| Ieșire pentru căști | da |
| HDMI | 2 |
| USB | 1 |
| Ethernet (LAN) | 1 |
| CI | 1 |
| Ieşire sunet | 16 W |
| Asistenți virtuali | Google Assistant |
| Consum de energie | 55 W/h |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni montare pe perete VESA | 200x100 mm |
| Dimensiuni fără stativ | 715x422x85 mm |
| Dimensiuni cu stativ | 715x468x180 mm |
| Greutete fără stativ | 3.1 kg |
| Greutate cu stativ | 4 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.31 kg |
| Producător | UD |
| Cod EAN | 8594213440859 |














