Caracteristici generale
| Tip | solo |
| Panou comanda | mecanic |
| Capacitate | 20 litri |
| Diametru platou rotativ | 25.5 cm |
| Deschidere usa | buton |
| Puterea de ieșire a microundelor | 800 W |
| Consumul de energie al cuptorului cu microunde | 1150 W |
| Nivele Putere | 7 |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Timer | da |
| Lăţime | 48.9 cm |
| Înălţimea | 27.5 cm |
| Adâncime | 34.3 см |
| Culoare | alb |
| Greutate | 11.5 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor cu microunde Samsung ME711K sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.