Caracteristici generale
| Tip | solo |
| Panou comanda | mecanic |
| Capacitate | 20 litri |
| Diametru platou rotativ | 25.5 cm |
| Deschidere usa | buton |
| Puterea de ieșire a microundelor | 700 W |
| Consumul de energie al cuptorului cu microunde | 1050 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Lăţime | 44 cm |
| Înălţimea | 25.9 cm |
| Adâncime | 35 см |
| Culoare | negru |
| Greutate | 10 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hansa |
| Cod EAN | 5906006031916 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor cu microunde Hansa AMMF20M1BH sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.