| Tip | largă |
| Display | da |
| Capacitate de spalare | 15 seturi |
| Clasa de eficiență energetică | C |
| Clasa de eficienta a spalarii | A |
| Clasa de eficienta a uscarii | A |
| Număr programe | 8 |
| Număr temperaturi | 4 |
| Număr coșuri | 3 |
| Start întârziat | da |
| Incarcare la jumatate | da |
| Indicator agent stralucire | da |
| Indicator lipsa sare | da |
| Motorul invertorului | da |
| Consum de apa | 9.5 litri |
| Consum de energie | 0.76 kW*h/ciclu |
| Putere | 1900 W |
| Nivel de zgomot | 41 dB |
| Culoare | inox |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 59 cm |
| Greutate | 47 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hotpoint-Ariston |
























