Caracteristici generale
| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | pătrată |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Dimensiuni | 380х380 mm |
| Adâncime cuvă | 160 mm |
| Material
?
| inox |
| Culoare | inox |
| Finisaj suprafaţă | mat |
| Grosime | 0.6 mm |
| Diametrul găurii de scurgere | 115 mm |
Alte informații
| Producător | Mixxus |
| Cod EAN | 2009997931838, 2157788176804 |
Specificațiile și imaginile produsului Chiuvetă de bucătărie Mixxus Z3838-06-160E Satin sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.