| Tip montare | sub blat |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 540x440 mm |
| Dimensiuni cuvă | 500x400 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | negru |
| Producător | Teka |
| Cod EAN | 2009997351520, 8434778007374 |









