Caracteristici generale
| Tip | cu bule |
| Material | aluminiu |
| Lungime | 250 mm |
| Domeniu de măsurare | 0 - 360 ° |
| Precizie | ± 0,029 ° |
| Precizie de măsurare nivele | 0.5 мм/м |
| Număr indicători | 3 |
| Magnetic | da |
| Greutate | 0.42 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Milwaukee |
| Cod EAN | 4002395282494 |
Specificațiile și imaginile produsului Clinometru digital Milwaukee 4932459096 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.