Caracteristici generale
| Tip | rucsac pentru laptop |
| Volum | 21 l |
| Compatibilitate | 16 " |
| Material | poliester |
| Culoare | albastru |
| Numărul de secțiuni | 2 |
| Numărul de buzunare externe | 1 |
| Buzunare laterale | 1 |
| Dimensiuni externe | 310x155x440 mm |
| Dimensiuni maxime PC | 400x270x30 mm |
| Suport pentru cărucioare | da |
| Protectia de apă | da |
| Greutate | 0.57 kg |
Alte informații
| Producător | HP |
| Cod EAN | 198122634217, 198122955565 |
Specificațiile și imaginile produsului Rucsac pentru oraș Hp Everyday 16 Odyssey Gray (A08KLUT) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.