| Tip | rucsac pentru laptop |
| Volum | 20 l |
| Compatibilitate | 16 " |
| Material | poliester , nailon |
| Culoare | verde |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Numărul de buzunare externe | 1 |
| Buzunare laterale | 2 |
| Dimensiuni externe | 450x300x220 mm |
| Dimensiuni maxime PC | 348x243x25 mm |
| Protectia de apă | da |
| Greutate | 0.58 kg |
| Producător | Thule |
| Cod EAN | 085854257404 |









