| Tip | cu spetează |
| Numărul de picioare | 1 |
| Rama | metal |
| Culoarea ramei | negru |
| Tapiţerie | textil |
| Culoare tapiţerie | maro |
| Dimensiuni scaune | 380x400 mm |
| Înălțime reglabilă | da |
| Înălţimea minimă | 820 mm |
| Înălţime maximă | 1070 mm |
| Suport pentru picioare | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Deco |
| Cod EAN | 2000000001982 |









