Caracteristici generale
| Tip | de perete |
| Înălţime | 240 mm |
| Diametru | 65 mm |
| Tip dulie | E14 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | incandescent ,
economisitor de energie ,
LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP65 |
| Material carcasa | aluminiu |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | alb |
Alte informații
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 4841243050171 |
Specificațiile și imaginile produsului Aplică exterior Elmos 2516N sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.