Caracteristici generale
| Tip | de perete |
| Înălţime | 207 mm |
| Lățime | 60 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | LED |
| Temperatura de culoare
?
| 4000 K |
| Putere maxima per bec | 8 W |
| Gradul de protecţie | III |
| Factor de protecţie | IP65 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | acril |
| Culoare carcasa | gri |
| Culoare abajur | alb |
Alte informații
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 4841243025131 |
Specificațiile și imaginile produsului Aplică exterior Elmos GL17-13 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.