Caracteristici generale
| Tip | de perete |
| Înălţime | 220 mm |
| Lungimea | 106 mm |
| Lățime | 60 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare
?
| 3000 K,
4000 K,
6500 K |
| Fluxul de lumină | 1200 lm |
| Putere maxima per bec | 15 W |
| Senzor de mișcare | da |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP65 |
| Material carcasa | plastic |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
Alte informații
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 4841243049458 |
Specificațiile și imaginile produsului Aplică exterior Elmos HL-E210 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.