Caracteristici generale
| Tip | console |
| Înălţime | 50 mm |
| Lungimea | 398 mm |
| Lățime | 139 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 50 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare
?
| 6500 K |
| Fluxul de lumină | 6600 lm |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | II |
| Factor de protecţie | IP67 |
| Material carcasa | aluminiu |
| Material abajur | acril |
| Culoare carcasa | gri |
| Culoare abajur | transparent |
Alte informații
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 2100001571528 |
Specificațiile și imaginile produsului Aplică exterior Elmos LBLSTR1060 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.