Caracteristici generale
| Tip | de perete |
| Înălţime | 92 mm |
| Lungimea | 120 mm |
| Lățime | 38 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 4 |
| Tip bec | LED |
| Temperatura de culoare
?
| 4200 K |
| Fluxul de lumină | 360 lm |
| Putere maxima per bec | 4 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | acril |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | transparent |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8680985576213 |
Specificațiile și imaginile produsului Aplică exterior Horoz Proton-4 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.