Caracteristici generale
| Tip | console |
| Înălţime | 310 mm |
| Lungimea | 125 mm |
| Lățime | 40 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare
?
| 6500 K |
| Fluxul de lumină | 3000 lm |
| Putere maxima per bec | 30 W |
| Gradul de protecţie | II |
| Factor de protecţie | IP65 |
| Material carcasa | aluminiu |
| Material abajur | acril |
| Culoare carcasa | gri |
| Culoare abajur | transparent |
Alte informații
| Producător | Kendal |
| Cod EAN | 8699868164461 |
Specificațiile și imaginile produsului Aplică exterior Kendal KST206 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.