Caracteristici generale
| Tip | console |
| Înălţime | 412 mm |
| Lungimea | 146 mm |
| Lățime | 63 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare
?
| 4000 K |
| Fluxul de lumină | 6000 lm |
| Putere maxima per bec | 50 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP65 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | gri |
| Culoare abajur | transparent |
Alte informații
| Producător | Emos |
| Cod EAN | 8592920124093 |
Specificațiile și imaginile produsului Aplică exterior Emos ZO0504 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.