Caracteristici generale
| Tip | de perete |
| Înălţime | 174 mm |
| Lungimea | 168 mm |
| Lățime | 87 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare
?
| 6400 K |
| Fluxul de lumină | 110 lm |
| Putere maxima per bec | 1 W |
| Senzor de mișcare | da |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP44 |
| Material carcasa | plastic |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | transparent |
Alte informații
| Producător | Vito |
| Cod EAN | 6972538047212 |
Specificațiile și imaginile produsului Aplică exterior Vito Solight-W 3210180 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.