Caracteristici generale
| Tip | plafonieră ,
de perete |
| Înălţime | 350 mm |
| Diametru | 94 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Putere maxima per bec | 18 W |
| Gradul de protecţie | II |
| Factor de protecţie | IP66 |
| Material abajur | plastic |
| Culoare abajur | negru |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.48 kg |
| Producător | Fumagalli |
| Cod EAN | 2100000651191, 8031874005008 |
Specificațiile și imaginile produsului Aplică exterior Fumagalli Umberta (1B3000000AYE28) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.