Caracteristici generale
| Serie | Fumagalli |
| Lăţime | 60 mm |
| Adâncime | 60 mm |
| Înălţime | 134 mm |
| Tip patron | G9 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | LED |
| Fluxul de lumină | 170 lm |
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Factor de protecţie | IP66 |
| Max. puterea lămpii | 1.7 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Fumagalli Mamete (2A3000000AXZ1L) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.