Caracteristici generale
| Tip | geantă |
| Material | nailon |
| Protecție împotriva prafului și a apei: | IP54 |
| Numărul de compartimente/buzunare | 33 buc. |
| Lacate | da |
| Capacitate de incarcare | 25 kg |
| Dimensiuni | 508x290x310 mm |
Alte informații
| Greutatea brută | 2.39 kg |
| Producător | DeWalt |
| Cod EAN | 3253561601040 |
Specificațiile și imaginile produsului Geanta cu scule DeWalt DWST60104-1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.