| Tip | smart box |
| Putere | 20 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 2.4e+009 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 5e+009 Hz |
| Asistent vocal | Apple Siri |
| Alimentare | priza |
| Controlul prin smartphone | da |
| Compatibilitate | iOS |
| Interfețe | Wi-Fi , Bluetooth , AirPlay |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Culoare | portocaliu |
| Material | plastic , textil |
| Dimensiuni | 97х84х97 mm |
| Greutate | 0.345 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Apple |









