| Tip | smart box |
| Putere | 65 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 45 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Asistent vocal | Yandex Alice |
| Alimentare | priza |
| Controlul prin smartphone | da |
| Compatibilitate | Android , iOS |
| Interfețe | Bluetooth , Wi-Fi , ZigBee |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Culoare | verde |
| Material | plastic , textil |
| Dimensiuni | 23.1х14.1х14.1 mm |
| Greutate | 2.65 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Yandex |
| Cod EAN | 4670028541135 |









