| Tip | Euro |
| Material carcasă | plastic |
| Numărul de doze | 1 |
| Voltaj | 220 V |
| Curent | 16 A |
| Grad de protecție | IP20 |
| Asistent vocal | Amazon Alexa , Google Assistance |
| Protocol de comunicare | Bluetooth 4.2 , WiFi: IEEE 802.11 b/n/g 2.4Ггц |
| Temperatura de lucru | -15°C ~ +35°C |
| Suport OS | Android , iOS |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 85х85х55 mm |
| Altele | 2 buc |
| Producător | Imou |









