| Tip | Euro |
| Material carcasă | plastic |
| Numărul de doze | 1 |
| Voltaj | 230 V |
| Curent | 16 A |
| Controlul prin smartphone | da |
| Protocol de comunicare | Wi-Fi IEEE 802.11 b / g / n 2.4GHz , Bluetooth 5.0 |
| Temperatura de lucru | 0-35 °C |
| Suport OS | Android , iOS |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 74х52х76.6 mm |
| Producător | Xiaomi |
| Cod EAN | 6941812706626 |









