| Tip | LED |
| Tip LED | SMD Led |
| Forma becului | ciuperca |
| Tip de bază | E14 |
| Dimensiuni standard de | C37 |
| Puterea | 4.8 W |
| Temperatura culorii | 2700-6500 °K |
| Fluxul luminos | 430 lm |
| Telecomandă | da |
| Control wireless | da |
| Ecosistem | Aplicație Yandex, asistent vocal Alice |
| Wi-Fi | IEEE 802.11b/g/n |
| Clasa de protecție | 20 IP |
| Indicele de redare a culorilor | ≥ 80 |
| Unghiul de iluminare | 220 ° |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Coeficient de ondulare | 5 |
| Marimea | 118х39 mm |
| Producător | Yandex |
| Cod EAN | 2149437000011, 4670028540756 |