| Tensiune | 12 V |
| Lungimea banda | 5 m |
| Culoare iluminarii | RGBICW |
| Număr de LED-uri pe 1 metru | 30 |
| Putere | 30 W |
| Control | Amazon Alexa , Google Assistant |
| Aplicație pentru control | Govee Home |
| Protocol de conexiune | Bluetooth , Wi-Fi |
| Fixare | pe bandă adezivă |
| Producător | Govee |
| Cod EAN | 6974316998679 |









