| Tensiune | 12 V |
| Lungimea banda | 5 m |
| Culoare iluminarii | RGB |
| Fluxul luminos | 300 lm |
| Durata de viață a LED-ului | 35000 ore |
| Număr de LED-uri pe 1 metru | 30 |
| Putere | 24 W |
| Interval temperatură de lucru | 0+40°С |
| Grad de protecție | IP20 |
| Control | Android , iOS , Google Assistant , Amazon Alexa , Siri |
| Aplicație pentru control | Hey Google |
| Protocol de conexiune | Bluetooth |
| Fixare | pe bandă adezivă |
| Producător | Sonoff |
| Cod EAN | 6920075776706 |



