| Tip | LED |
| Tip LED | SMD Led |
| Forma becului | rotund |
| Dimensiuni standard de | P45 |
| Puterea | 4.9 W |
| Temperatura culorii | 2200-6500 °K |
| Fluxul luminos | 470 lm |
| Telecomandă | da |
| Control wireless | da |
| Ecosistem | Amazon Alexa , Google Assistant , Alisa |
| Control vocal | da |
| Bluetooth | 4.2 |
| Wi-Fi | 2.4G |
| Clasa de protecție | 20 IP |
| Indicele de redare a culorilor | ≥ 80 |
| Unghiul de iluminare | 220 ° |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Coeficient de ondulare | 5 |
| Marimea | 101х45 mm |
| Control RGB | da |
| Tip de bază | E14 |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8719514437333 |