| Tensiune | 220 V |
| Lungimea banda | 5 m |
| Culoare iluminarii | RGBIC |
| Temperatura culorii | 2700 °K |
| Durata de viață a LED-ului | 35000 ore |
| Număr de LED-uri pe 1 metru | 84 |
| Putere | 48 W |
| Interval temperatură de lucru | 10-50 °C |
| Grad de protecție | IP20 |
| Control | Amazon Alexa , Google Assistant |
| Aplicație pentru control | Govee Home |
| Protocol de conexiune | Bluetooth |
| Producător | Govee |
| Cod EAN | 6974316993841 |









