| Tip | LED |
| Tip LED | SMD Led |
| Forma becului | ciuperca |
| Tip de bază | GU10 |
| Fluxul luminos | 350 lm |
| Telecomandă | da |
| Control wireless | da |
| Ecosistem | Aplicație Yandex, asistent vocal Alice |
| Wi-Fi | IEEE 802.11b/g/n |
| Clasa de protecție | 20 IP |
| Indicele de redare a culorilor | ≥ 80 |
| Unghiul de iluminare | 40 ° |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Coeficient de ondulare | 5 |
| Marimea | 50х55.2 mm |
| Puterea | 3.7 W |
| Temperatura culorii | 2200-6500 °K |
| Greutatea brută | 0.06 kg |
| Producător | Tp-Link |
| Cod EAN | 4897098683644, 4897098685709 |