| Tip | Euro |
| Material carcasă | plastic |
| Numărul de doze | 1 |
| Voltaj | 230 V |
| Curent | 16 A |
| Controlul prin smartphone | da |
| Protocol de comunicare | IEEE802.11 b/g/n |
| Temperatura de lucru | -10°C ~ +50°C |
| Suport OS | Android , iOS |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 85x57x98 mm |
| Producător | Shelly |
| Cod EAN | 3800235262047 |









