| Tip | contor de electricitate |
| Conectare | Wi-Fi , Bluetooth , LAN |
| Interfețe | Home Assistant , Google Home , Amazon Alexa , Samsung SmartThings , Apple Home , MQTT , Modbus TCP , Homey , IFTTT |
| Aplicație pentru management | Shelly Smart Control |
| Suport OS | Android , iOS |
| Material | plastic |
| Temperatura de operare | -20 °C , +40 °C |
| Dimensiuni | 94x19x69 mm |
| Greutate | 0.08 kg |
| Altele | 400A |
| Producător | Shelly |
| Cod EAN | 3800235268117 |









