| Tip | întrerupător |
| Voltaj | 250 W |
| Curent electric | 6.5 A |
| Numarul de taste | 2 |
| Material | plastic |
| Metoda de ficsare | șurub |
| Controlul prin smartphone | da |
| Control vocal | da |
| Alimentare | 2xbaterii AAA/LR03 |
| Dimensiuni | 87х86х11 mm |
| Producător | Tp-Link |
| Cod EAN | 2009885010140 |









