Caracteristici generale
| Tip | LED |
| Tip LED | SMD Led |
| Forma becului | rotund |
| Tip de bază | E27 |
| Dimensiuni standard de | A60 |
| Puterea | 8.6 W |
| Temperatura culorii | 2500-6500 °K |
| Telecomandă | da |
| Control wireless | da |
| Control vocal | da |
| Bluetooth | 4.2 |
| Wi-Fi | 2.4G |
| Clasa de protecție | 20 IP |
| Indicele de redare a culorilor | >80 |
| Unghiul de iluminare | 240 ° |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Coeficient de ondulare | 5 |
| Marimea | 115х60 mm |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.13 kg |
| Producător | Tp-Link |
| Cod EAN | 4895252502763 |
Specificațiile și imaginile produsului Bec smart Tp-link Tapo L535E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.