| Tip instalare | interior |
| Material | aluminiu |
| Metoda de deschidere | amprentă digitală , cod PIN , card RFID , deblocare de la distanță |
| Alimentare | baterie |
| Capacitatea bateriei | 4200 mAh |
| Controlul prin smartphone | da |
| Conexiune | Tuya , Bluetooth , WI-FI |
| Dimensiuni | 79x420x74 mm |
| Grosimea ușii de instalare | 40-100 mm |
| Culoarea | negru |
| Producător | Art Flame |









