Caracteristici generale
| Тип | baterie |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Montură | slider |
| Voltaj | 18 V |
| Capacitatea | 6 Ah |
| Indicarea nivelului de încărcare | da |
| Timp de reîncărcare | 180 min |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Compatibilitate | Yato |
| Greutate | 1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.06 kg |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083102097 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulator pentru scule electrice Yato YT-828464 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.